niedziela, 6 listopada 2022

Jak znaleźć dziewczynę?

Jak znaleźć dziewczynę? Metody i miejsca, które działają!

Jesteś samotny i zastanawiasz się jak i gdzie możesz znaleźć wymarzoną dziewczynę? Przedstawię Ci wskazówki, dzięki którym dowiesz się co zrobić by poznać odpowiednią kobietę do stałego związku.

W życiu każdego z nas potrzebna jest druga osoba, która będzie dla nas nie tylko wsparciem ale również osobą, która będzie zawsze obok nas. Jest to zupełnie normalna potrzeba, z którą każdy z nas prędzej czy później musi się zmierzyć. Jeżeli jesteś osobą, której doskwiera samotność to przeczytaj ten wpis i dowiedz się co zrobić, by móc to zmienić.

Jeżeli wiesz już jak poderwać dziewczynę to przejdźmy do kolejnego etapu, w którym dokładnie zapoznamy się z pytaniem jak znaleźć dziewczynę.

Gdzie znaleźć dziewczynę? Sprawdzone miejsca

Jeśli szukasz długotrwałego związku, bardzo ważne jest, abyście potrafili się ze sobą dogadać lub mieli wspólne zainteresowania. W związku z tym musisz wybrać kobietę, z którą będziesz mógł się dogadać i która będzie zainteresowana Twoją osobą.

Podzielę się z Tobą kilkoma spostrzeżeniami wynikającymi z moich własnych doświadczeń i doświadczeń moich klientów.

Najlepiej jest umawiać się z kimś, kto ma podobne zainteresowania i cele, ponieważ dzięki temu podejściu, które jest proste i bardzo produktywne, można nawiązać długotrwałe relacje. Zapewniam Cię, że nic nie zbliży Was tak bardzo, jak zamiłowanie do tych samych rzeczy oraz wspólne hobby.

Kobieta, która podziela Twoje zainteresowania, eliminuje problem ze znalezieniem tematów do rozmowy. Prawdopodobnie będzie ich zbyt wiele, abyś mógł wstrzymać się z nimi do następnego spotkania.

Bycie singlem może być trudne. Ma to swoje zalety, ale powiedzmy sobie szczerze: bez obecności kobiety życie mężczyzny byłoby niepełne.

Znalezienie wymarzonej kobiety wymaga, bardziej niż kiedykolwiek, podniesienia poprzeczki i dowiedzenia się, gdzie są najlepsze miejsca do poznawania kobiet. I właśnie tym zajmiemy się w tym rozdziale.

Pamiętaj o wspólnych zainteresowaniach

Wspólne pasje i zainteresowania łączą – to pewne. Nie ma nic lepszego jak wspólne hobby, czyli wspólnie spędzony czas przy uprawianiu czynności, które sprawiają nam najwięcej frajdy. Uważam, że jest to podstawowy krok, przy którym powinieneś się zastanowić, ponieważ każdy z nas ma jakieś hobby.

Może to być siłownia, na której co raz częściej widzimy ćwiczące kobiety, basen czyli wspólne pływanie czy jogging. Jest to najłatwiejsza droga do podboju dziewczyny, gdyż z łatwością nawiążecie wspólny temat dzięki wspólnym pasjom.

Tutaj przede wszystkim liczą się chęci i podjęcie próby, ponieważ bez tego nie mamy szans na zbliżenie się do kogokolwiek. Wielu moich klientów napotkało swoją miłość podczas ćwiczeń na siłowni czy bieganiu na wolnym powietrzu. Zrobili oni to dlatego, że postanowili podejść i zagadać oraz znaleźć wspólny język. Tak prosty krok może zmienić Twoją sytuację nie do poznania. Wystarczy uwierzyć w siebie i szukać nowych znajomości, ponieważ jeżeli nie wyjdzie nic więcej z takiej znajomości to warto mieć nową koleżankę.

Poznaj ją przez Twoich znajomych

Znajomi to równie dobra opcja, wystarczy odrobina chęci i zaangażowania. Z pewnością dobrym pomysłem będzie popytanie znajomych czy nie mają wolnej koleżanki, z którą mogliby was poznać. Jest to doskonała okazja do spędzenia wspólnego czasu w czwórkę. Może to być wspólny wypad do kina, na pizzę czy na piwko.

Po pierwszej rozmowie nie zapomnij wziąć numeru telefonu i umówić się na kawę ale tym razem we dwójkę. Taka randka pozwoli wam zobaczyć czy coś z tego będzie i da nowe doświadczenia. Poznawanie nowych ludzi to cecha, którą powinien umieć każdy mężczyzna, ponieważ każdy z nas potrzebuje kontaktu społecznego.

Na co powinieneś uważać poznając dziewczynę?

Jest to bardzo ważny punkt tego wpisu, ponieważ nieświadomie często psujemy całą relację niszcząc wszystko bezpowrotnie. Co mam na myśli? Chodzi o desperackie zagrywki i szukanie dziewczyny na siłę, gdyż jest to bardzo zauważalne przez drugą osobę i odpychające. W żadnym wypadku nie powinniśmy naciskać setkami wiadomościami i telefonami dziennie, ponieważ skutecznie odrazi to naszą partnerkę, która zacznie nas po prostu ignorować.

Dlatego warto zachować zimną krew i zdrowy rozsądek, gdyż pozwoli to znaleźć drugą połówkę szybciej niż się spodziewasz.

Gdzie poznać dziewczyny?

Chciałbym przedstawić Ci kilka sprawdzonych miejsce, gdzie będziesz w stanie bez problemu znaleźć dziewczynę. Są to miejsca sprawdzone przez wielu moich klientów, którzy do dziś tworzą szczęśliwe pary często pisząc do mnie z podziękowaniem. Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i konkretnymi wskazówkami, które wskażą Ci drogę do stania się mistrzem podrywu. Przeczytaj cały mój e-book, w którym wskaże Ci jak poprawnie i skutecznie podrywać dziewczyny.

1. Poznaj ją w Centrum Handlowym

Pierwszym miejscem, które warto odwiedzić są centra handlowe, ponieważ jest to jedno z ulubionych miejsc wszystkich kobiet. Spotkamy tam mnóstwo dziewczyn, gdyż wiadomo, że każda z kobiet lubi dobrze wyglądać.

Jest to banalne miejsce, o którym być może wcześniej nie pomyślałeś, dlatego zabierz ze sobą kolegę i wybierzcie się do miejsca, gdzie z pewnością spotkacie singielki. Taki spacer po galerii pozwoli ocenić i zbadać sytuację a przy okazji będziesz mógł zjeść coś lub kupić nowy ciuch.

2. Zagadaj do niej w klubie

Imprezy i kluby to miejsca, w których najczęściej dochodzi do bliższych spotkań. Są to miejsca, do których przychodzi mnóstwo samotnych osób z nadzieją, że poznają kogoś ciekawego. Gdyby to było mało, napoje wysokoprocentowo robią swoje, ponieważ przełamują nieśmiałość i wstyd. Wystarczy podejść do baru i zaproponować wspólne napicie drinka, a reszta przyjdzie sama.

Osobiście znam mnóstwo par, które poznały się w tego typu miejscu i do dziś tworzą szczęśliwe i kochające małżeństwa. Jedyne na co powinniśmy uważać to by nie przeholować z alkoholem, gdyż utrudni nam to poznawanie nowych dziewczyn. To w takich miejscach single i singielki poznają się najczęściej, więc wykorzystaj to i zagadaj do dziewczyny, która Ci się spodoba.

3. Pamiętaj o komunikacji miejskiej

Z pewnością o tym zapomniałeś podróżując i przemieszczając się po mieście. Faktem jest, że kobietę możemy poznać w dowolnym miejscu na świecie. Może to być ulica, tramwaj, autobus miejski, czy dowolne inne miejsce – tak po prostu jest. Na początku może wydawać się to dla Ciebie trudne i niewykonalne, lecz tak na prawdę czy jest jakiś powód, dla którego mielibyśmy tego nie zrobić?

Otóż nie ma! Dla osoby, która zaczyna z podrywaniem może to być ciężkie do wykonania lecz musisz wiedzieć, że jeżeli dziewczyna da Ci kosza to nic się nie stanie. Jeżeli nie zdobędziesz upragnionego kontaktu to mimo wszystko sprawisz przyjemność takiej dziewczynie i wywołasz na jej twarzy uśmiech. Mało tego nie obawiaj się konfrontacji na ulicy, gdyż tak zaskoczona dziewczyna z pewnością nie potraktuje Cię źle.

4. Może to być siłownia lub basen

Pamiętaj, że miejscem, w którym poznasz nowe osoby to również miejsca aktywności fizycznej, takie jak siłownia, basen czy aerobik. Tak na prawdę takich przykładów jest wiele ale należy pamiętać, żeby wybrać się do takiego miejsca z przyjemnością, gdyż pozwoli to nam na swobodną rozmowę z poznaną osobą.

5. Spróbój poznać dziewczynę na uczelni

Jako student będziesz miał okazję poznać wiele nowych kobiet, a także skorzystać z nieograniczonych możliwości randkowania. W rezultacie żałuję, że nie wykorzystałem w pełni mojego pierwszego roku studiów.

Możesz postanowić unikać spotkań towarzyskich, aby skupić się wyłącznie na nauce, w trosce o swoje oceny na studiach. Nie pomoże to jednak w życiu miłosnym, a jedynie w uzyskaniu dobrych ocen.

Według badań, ludzie w naszym życiu w znacznym stopniu przyczyniają się do naszego szczęścia. Nie ma co do tego wątpliwości: nadszedł czas, by się wyluzować i nawiązać nowe znajomości. Zapisanie się na uniwersyteckie zajęcia pozalekcyjne to najlepszy sposób na poszerzenie możliwości randkowania. Możesz brać udział w zajęciach, które Cię interesują.

6. Dobrym wyborem mogą okazać się parki miejskie

Parki, oprócz plaży, są doskonałym miejscem do poznawania kobiet. Idź na spacer, usiądź na ławce i poczytaj książkę lub pobiegaj i nie bój się podejść do kobiety, która Ci się podoba, i rozpocząć z nią rozmowę.

To świetne miejsce do poznawania dziewczyn, ale możesz łatwo zniweczyć swoje wysiłki, sprawiając wrażenie, że jesteś dziwny. Zamiast próbować tego uniknąć, pozwól, aby rozmowa brzmiała autentycznie.

Poza tym nie podchodź do kobiet, które mają sztuczny uśmiech na twarzy. Zachowaj spokojną postawę i staraj się nie być zbyt nachalny.

7. Kolejnym dobrym pomysłem są plaże

Nic nie pobije dnia spędzonego na plaży, jeśli chodzi o zabawę i relaks. Oprócz wygrzewania się w promieniach słońca, jest wiele innych powodów, dla których warto odwiedzić plażę.

W związku z tym plaża jest doskonałym miejscem do poznawania kobiet, zwłaszcza jeśli atrakcyjność fizyczna jest dla Ciebie ważna. Oprócz poznawania kobiet o wiele łatwiej jest nawiązać rozmowę i dobrze się bawić. Kobiety mogą podchodzić do Ciebie, próbując nawiązać kontakt fizyczny. Znajdziesz je, jeśli będziesz miał oczy szeroko otwarte.

Jeśli więc zdarzy Ci się być na plaży i zobaczysz piękne kobiety grające w siatkówkę, nie bój się do nich dołączyć. To świetna okazja, aby popisać się swoją sprawnością fizyczną i jednocześnie poderwać kobiety.

Jak poznać dziewczynę? Jak rozmawiać z dziewczynami?

Dobra, nauczyłeś się już, gdzie spotykać się z kobietami. Ale czy wiesz, jak z nimi rozmawiać, żeby nie uciekły po 2 minutach? Umiejętność prowadzenia wysokiej jakości rozmowy z kobietą jest niezwykle istotną umiejętnością. Niestety, nie każdy z nas jest obdarzony tym darem.

Co więcej, bez nauczenia się, jak rozmawiać z dziewczynami, wiedza o tym, gdzie się z nimi spotykać, nie gwarantuje sukcesu. Aby mieć pewność, że skutecznie wykorzystasz zdobytą dziś wiedzę, musisz również dowiedzieć się, co i jak mówić, aby dziewczyna poszła za Tobą na randkę. Więcej na ten temat poniżej.

1. Bądź pewny siebie w swoim podejściu.

Na początek zajmijmy się najczęstszym problemem, z którym borykają się mężczyźni: brakiem pewności siebie. Nawet proste zadania, takie jak podejście do pięknej kobiety, mogą być trudne. Jeszcze gorsze jest podejście do niej i poproszenie o numer telefonu lub, co gorsza, umówienie się z nią na randkę.

Jeśli chcesz przyciągnąć partnerkę, nie możesz bać się być sobą i jasno określić swoje cele. Jeśli chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie, musisz pokazać, że jesteś kompetentnym mężczyzną.

To naturalne, że niektóre kobiety lgną do niezręcznych i nieśmiałych mężczyzn. Kiedy podchodzisz do kobiety w barze, pewność siebie jest niezbędna.

2. Kontynuujmy dyskusję.

Gratulacje! Udało Ci się nawiązać rozmowę z młodą kobietą. Mimo to pojawia się dręcząca Cię wątpliwość. Zanim zwrócisz na siebie jej uwagę, musisz najpierw zrobić coś trudnego: wzbudzić jej zainteresowanie.

Celem jest nawiązanie relacji i utrzymanie jej przez długi czas. Możliwe, że ciągle oglądacie lub czytacie te same filmy i książki. Porozmawiaj o tym z nią, aby lepiej ją poznać.

Wymyślcie jakieś historie, jeśli nie znacie żadnych. Zwróć też uwagę na swoją mimikę i język ciała. Jeśli powiesz coś, ale nie wykonasz po tym odpowiedniego gestu, kobieta może dojść do wniosku, że masz jakiś problem.

Kobiety są szczególnie wrażliwe na gesty mężczyzn, nawet jeśli nie wydają się one znaczące. Utrzymuj kontakt wzrokowy, uśmiechając się do niej.

Jakie tematy powinieneś poruszać z kobietą, gdy jesteście sami?

Tematy rozmów będą się zmieniać w zależności od tego, gdzie jesteście i co robicie. Oczywiście, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na jakiś temat, powinieneś zainteresować się bardziej nietypowymi zagadnieniami.

Do typowo uniwersalnych tematów należą następujące tematy:

 • Sztuka, Kultura i Zainteresowania (filmy, książki, Netflix i tak dalej)
 • Cele życiowe
 • Hobby
 • Sport
 • Otoczenie
 • Doświadczenia życiowe
 • Następnie nie zapomnij o kilku komplementach. Natomiast jeśli powiesz ich za dużo, niektóre z nich mogą brzmieć naciąganie i sztucznie.

Wniosek i podsumowanie: Jak znaleźć dziewczynę

Obecność kobiet można zaobserwować w każdym dowolnym miejscu, o czym świadczą liczne przykłady. Nie możesz narzekać, że nie możesz spotkać singielek, bo nie są one dla ciebie widoczne.

Oznacza to, że powinieneś szukać kobiet w miejscach, w których czujesz się komfortowo. Wykorzystaj swoje mocne strony i rozejrzyj się wokół siebie; kobiety można znaleźć wszędzie. Wszystko, co musisz zrobić od tego momentu, to rozpoznać i wykorzystać tę okazję (nie dziewczynę, tylko okazję).

Podsumowując, oto wszystko, co powinieneś wiedzieć:

 1. Pewność siebie jest niezbędna, więc pamiętaj o tym.
 2. Dziewczyna nie powinna być traktowana jak bomba, którą trzeba rozbroić, ani jak ofiara, na którą trzeba zapolować.
 3. Potraktuj ją jako potencjalnego partnera do rozmowy.
 4. Jeśli zastosujesz tę strategię, będziesz brzmiał i wyglądał naturalnie.

Zastosuj w praktyce wszystko, czego się dziś nauczyłeś. Od Ciebie zależy, czy skorzystasz z okazji, by spotkać kobietę swoich marzeń.

Kiedy byłem młodszy, byłem nieśmiały i niezręczny towarzysko, co teraz wydaje mi się odległą przeszłością. Miałem wyraźne wrażenie, że jeśli chodzi o poznawanie kobiet, to talia jest ułożona przeciwko mnie i nie miałem pojęcia, co z tym zrobić.

Sprawy same się nie poprawią, o czym przekonałem się na własnej skórze. Dlatego działaj już od teraz!


jak znaleźć dziewczynę,jak znaleźć dziewczyne,jak poderwac dziewczyne,dziewczyna,jak poderwać dziewczynę,jak znalezc sobie dziewczyne,jak znaleźć chłopaka,gdzie znaleźć dziewczynę,jak poznać dziewczynę,dziewczyny,jak znaleźć dziewczynę ?,jak znaleźć dziewczynę les,jak zdobyć dziewczynę w gta 5,jak znaleźć porządną dziewczynę,jak znaleźć upragnioną dziewczynę,jak zagadać do dziewczyny,jak zdobyc dziewczyne,jak znaleźć dziewczynę będąc nieśmiałym

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz